Szanowni Państwo,

W imieniu Prezesa Zarządu Głównego Sekcji Spawalniczej Pana dr inż. Jana Plewniaka, jest mi niezmiernie miło rozpocząć kolejny etap w życiu Sekcji Spawalniczej, czyli powstanie nowego Portalu.

Jest to wypełnienie decyzji Zarządu z Walnego Zebrania Delegatów Sekcji Spawalniczej SIMP z dnia 22 maja 2018 roku, dotyczącej powołania pełnomocnika – administratora strony internetowej.

Wychodząc na przeciw oczekiwaniom Członków Sekcji Spawalniczej oraz pasjonatów spawalnictwa, chcielibyśmy zapewnić o pełnym zaangażowaniu w realizację wyznaczonych celów, których główne założenia obejmują  nie tylko rozpowszechnianie informacji o pięknej i bogatej tradycji Sekcji Spawalniczej SIMP’u, informowanie o wydarzeniach związanych z branżą, zachęcenie i zainteresowanie przyszłych potencjalnych kandydatów chcących wstąpić do Stowarzyszenia ale także ukazywanie tego co Nas łączy, czyli szeroko pojętego SPAWALNICTWA.

Zainteresowanych serdecznie zapraszamy do współtworzenia portalu internetowego Sekcji Spawalniczej i współdziałania w rozpowszechnianiu informacji.

Pełnomocnik d/s strony internetowej

Kol. Paweł Wilk